A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Irma Libohova - Shikomë Në Sy


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/09/2010

2010-09-15T02:27:48

Ishim bashke une e ti
si dy zogj e si dy endrra
kishte ne zemrat tona
plot nje det me dashuri
ishim bashke une e ti
si dy zogj e si dy flutura
kishte ne zemrat tona
plot nje det me lumturi

ka ne jete nje mbremje
qe gjithe yjet ty t'i fal
ka nje cast qe diellin t'a dhuron
ka neper fjalore
fjale zemre mijera fjale
vetem se ka dhe ndonje fjale
qe shpirtin t'a helmon

ref
dy fjale te thane dicka te thane
befas fryjti era
lulet ne peme pa celur rane
pa ardhur mire pranvera
dy fjale te thane dicka te thane
dhe lindi xhelozia
gjethet ne peme pa celur rane
dhe ngriu dashuria

shikome ne sy dhe me thuaj
ato fjale qe nga ti pres
kam kaq kohe larg te kam
prane te dua te te kem buzagas

dy fjale te thane dicka te thane
befas fryjti era
lulet ne peme pa celur rane
pa ardhur mire pranvera

intro..

ka ne jete nje mbremje
qe gjithe yjet ty t'i fal
ka nje cast qe diellin t'a dhuron
ka neper fjalore fjale zemre
mijera fjale
vetem se ka dhe ndonje fjale
qe shpirtin t'a lendon

refreni...


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019