A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Irma Marku - Gure Gure Behet Kalaja


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/07/2019

2019-07-03T17:30:00

1.
Guret e sokakut
Djalo i shterove
Ne dritaren time more
C'do nat sec mi hodhe 2×
E o sec me terbove 1×
Ref.
Djal o djal o mor aman
Me kujdes se ben hatan
Gure gure behet kalaja
Ashtu dhe sevdaja...
2.
Sevdaja te dogji
Je ber si i marre
Mos qello me gure more
Se me ben me fjale 2×
E aman more djale...1×
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019