Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Irsa Qosja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
 • Vendlindja:
 • Tirane 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Irsa Qosja është një këngëtare e njohur. Irsa Qosja studioi muzike klasike ne Liceun Artistik dhe me pas ndoqi studimet per Shkenca Komunikimi. Ne moshen 14 vjecare, ajo mori pjese ne emisjonin TIP te tring digital. Ajo aty u spikat per inteligjencen e saj si femije dhe si personazhi me tip dhe me stilin e vaçantë skenik të veshjeve. AJO ka luajtur role ne teatrin e operas dhe baletit. Në Maj 2013, Irsa Qosja merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Enderr". Në moshën 17 vjecare Irsa ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Enxhi Kumrija

Desara Smakaj

Xhejni Lito

Jona Pepkolaj

Nertila Selmanaj

Suela Malo

Kristina Vreshti

Siciliana Mazi

Savjana Vjerdha

Ajkuna Anxhaku


Tags: Irsa Qosja

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet