A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Islam Morina
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
Këndon kryesisht: popullore moderne

Islam Morina është këngëtar. Më datë 22 Nëntor 2016, Islam Morina publikon videoklipin "Shko Atje".

Më datë 31 Dhjetor 2016, Islam Morina publikon videoklipin "Ndarjet Egzistojn".

Më datë 5 Korrik 2017, Islam Morina publikon videoklipin "100 Her Te Dua".

Më datë 23 Mars 2019, Islam Morina publikon videoklipin "Loqka Jem".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019