A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Islam Morina - Shko Atje


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/11/2016

2016-11-22T17:00:03


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shko Atje" kënduar nga Islam Morina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Islam Morina i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Nora Istrefi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

(2x)
Mos me thuaj shpirt,
Mos me thuaj zemer,
Se une per ty jam pa emer e mbiemer.

Mos me thuaj jo,
Se malli te merr,
Ai qe do driten,
Jo nuk jeton ne terr.

Ne jete mesova dhjetë gjera,
Vetem ne nje besova ne jete,
Njehere mesove veq nje gje,
E beson se i din dhjet
Ne jete mesova dhjetë gjera,
Vetem ne nje besova ne jete,
Ti, ti, ti shko, shko

Shko atje, shko atje,
Atje ku sme njeh,
Pa e humbur nje gje n'jete,
Vleren nuk ja njeh,
Shko atje, shko atje,
Atje ku sjam une,
Se kjo bote per ne te dy,
Eshte e vogel shume.


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019