Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Ismail Hysenj - Dera Me Buklice  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

08/12/2015

2015-12-08T10:16:51+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dera Me Buklice" kënduar nga Ismail Hysenj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ismail Hysenj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga Ismail Hysenj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet