Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismajl Ismajli

Nuk ka akoma asnjë votë

Ismajl Ismajli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Shaban Bytyqi

Faton Avdyli

Bujar Gashi

Ferki Veseli

Arbnor Dulla

Afrim Spahiu

Arber Mavraj

Iljas Limani

Fidaim Gashi

Qemal Stafasani

Tags: Ismajl Ismajli


Komente mbi këtë artist