Ismajl Latifi
Ismajl Latifi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Ferizaj Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë

Biografia

BIOGRAFIA: Ismajl Latifi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 25 Prill 2018, Ismajl Latifi publikon videoklipin "Varfëria". Më datë 6 Mars 2018, Ismajl Latifi publikon videoklipin "Nefsi Im". Muzika e këngës u punua nga Bujar Ramadani, teksti u shkrua nga Bujar Ramadani....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0