Official Video

Ismajl Rexha - Bani T'fala


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/04/2017

2017-04-06T16:00:01


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bani T'fala" kënduar nga Ismajl Rexha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ismajl Rexha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin