Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismet Bexheti - Hidhet Vallja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hidhet vallja

Hidhet vallja, vallja e parë, vallja e parë x 2
Kush vallzon u bloft me arë, u bloft me arë x 2

Hidhet vallja, vallja e dytë, vallja e dytë, x 2
Kush vallzon o u gzoft për jetë, u gzoft për jetë x 2

Hidhet vallja, po lun shota, po lun shota x 2
Bijn tupanat, ...
Bijn tupanat dridhet toka, dridhet toka x 2

Hidhet vallja, kanga s’nalet, vallja s’nalet x 2
Bijn dairet kanga s’nalet, vallja s’nalet x 2


Ky tekst u dërgua nga  ProLD

Ismet Bexheti - Hidhet Vallja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hidhet Vallja".
3. Video është e këngës "Hidhet Vallja", por nuk këndohet nga Ismet Bexheti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ismet Bexheti:


Komente 0