Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismet Shabani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5
 • Vendlindja:
 • Gostivar 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Ismet Shabani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Ismet Shabani, Eshte i lindur me date 22.01.1996 Ne Gostivar, kur ishte 8 vjeq u shperngull ne Shkup, aty filloj hapata e para te karieres se tij. Me kendim, tregon Ismet Shabani eshte marr prej 6 vjeq. Mirpo ilahin e par profesional e punoj tek: Ardian Kastrati, me nje tekst nga Agron Islami dhe Vokale nga Maestro: Mevlan Kurtishi. Ilahijen e pare e publikoj, me date: 3 Shkurt 2014 E Titulluar: ( Nje nate pa Agim ) Më datë 14 Shtator 2014, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Ismet Shabani

Komente 0