A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Izmit Salihu & Naziktere Iseini - Ani Moj E Mejra


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/11/2017

2017-11-14T00:32:11

See Also

Naziktere IseiniSorry, this song lyrics is not yet available "Ani Moj E Mejra" sung by Izmit Salihu & Naziktere Iseini.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Ani Moj E Mejra".
The music video from Izmit Salihu & Naziktere Iseini attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019