Më mbaj mend (për 1 muaj)


J2l - Get High

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Get High".
3. Video është e këngës "Get High", por nuk këndohet nga J2l.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

J2l - Get High  (Feat. Acidi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Acidi

11/05/2009

2009-05-11T20:31:17+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Get High" kënduar nga J2l.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga J2l i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Alban Ramosaj & Beatrix Ramosaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

All i wanna do is get away from flashing lights
Wanna be with you by the lake side, wanna
Wanna feel your presence right by my side
Wanna fligh away with you tonight

Cause all i wanna do is Get High, wanna do is Get High
Wanna do is Get High, wa- wa- wanna do is Get High
All i wanna do is Get High, wanna do is Get High
Wanna do is Get High, wa- wa- wanna do is Get High

Notice me Senpai, tell you hai for everything wont be shy
Might wear a little kimono, make me feel like your geisha
Let you teach me stuff i never thought i'd do
I'm in love with you cause you love me too

But you gotta, gotta, gotta (yeah)
Gotta, gotta, gotta (yeah)
Gotta, gotta, gotta make me feel like this is real
Yeah you gotta, gotta, gotta (yeah)
Gotta, gotta, gotta (yeah)
Gotta, gotta, gotta get me right

Cause all i wanna do is Get High, wanna do is Get High
Wanna do is Get High, wa- wa- wanna do is Get High
All i wanna do is Get High, wanna do is Get High
Wanna do is Get High, wa- wa- wanna do is Get High

I notice you alright, through that crowd resonating that white light
I ain't addicted, I'm committed
Fuck, it feels right telling me to come and "feel my vibe too"
Float my mind above the clouds and around the moon

But you gotta, gotta, gotta
Gotta, gotta, gotta
Gotta, gotta, gotta make me feel like this is real
Yeah you gotta, gotta, gotta
Gotta, gotta, gotta
Gotta, gotta, gotta get me right

(Yeah, we be) Talking all night
(And we) Keep losing our minds
Stars shining so bright
All we wanna do is Get High

Cause all i wanna do is Get High, wanna do is Get High
Wanna do is Get High, wa- wa- wanna do is Get High
All i wanna do is Get High, wanna do is Get High
Wanna do is Get High, wa- wa- wanna do is Get HighMë Shumë Këngë Nga J2l:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet