Jak Gegaj
Jak Gegaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Shkodër Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri

Biografia

BIOGRAFIA: Jak Gegaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 5 Dhjetor 2021, Jak Gegaj publikon videoklipin "Per Vendlindjen Time"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0