Më mbaj mend (për 1 muaj)


Jasmin - Do Te Te Marr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Te Te Marr".
3. Video është e këngës "Do Te Te Marr", por nuk këndohet nga Jasmin.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Jasmin - Do Te Te Marr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Pjesëmarrëse në

Top Fest 5

Komente

Asnjë Koment

14/03/2008

2008-03-14T15:05:05+01:00Fati im me ishe ti,
Do te fal vec dashuri,
Ta dish vertet te duaa..
Dashuria s'esht puthje,
As perqafim me mall,
Por nje ndjenje .....

Ref:
Endrra mori emrin tend,
Do te marr e s'te leshoojj..
Zemra rreh me cmendurii,
Ja te dua perserii..

Gje e fundit qe degjoj,
Te duket vetja fluturon,
Ta dish vertet te duaa..
Sikur guri i thuruar,
Pjesa jote e droguar,
Me nje ndjanje .....

Ref:
Endrra mori emrin tend,
Do te marr e s'te leshoojj..
Zemra rreh me cmendurii,
Ja te dua perserii (3x).


Ky tekst u dërgua nga  blinera
Komente mbi këtë këngë