Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Jehona Iseni - Diskrecion  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/02/2009

2009-02-04T14:08:55+00:00

Muzika & Orkestrimi:

Ocko Vasilkovski

Teksti:

Avni Qahili

Pjesëmarrëse në

Nota Fest 2010

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6
Ti nga une çdo here kerkon
Te mos ta di askush kur dalim von

Diskrecion
Ti ke frik nga çdo njeri
me pyet valle dikush per ne e di
Oh no ne depresion

Dhe fillon dilema
Sa shum me ra Zemra
Ketu ka dredhi
Te flasin ata sy

Diskrecion te plote
çdo dalje nen kontroll
Nuk mundem zemera ime
Le ta dije kush te doj

Dhe fillon dilema
Sa shum me ra Zemra
Ketu ka dredhi
Te flasin ata sy
Diskrecion te plote
çdo dalje nen kontroll
Nuk mundem zemera ime
Le ta dije kush te doj

Ti ke frike kur dalim bashke
Kthen koken dhe shikon çdo ore e çast
Diskrecion
Ti si duket tjeter ke
E mua me ke veç per défilé
Sa shum me shqeteson

Dhe fillon dilema
Sa shum me ra Zemra
Ketu ka dredhi
Te flasin ata sy
Diskrecion te plote
çdo dalje nen kontroll
Nuk mundem zemera ime
Le ta dije kush te doj

Dhe fillon dilema
Sa shum me ra Zemra
Ketu ka dredhi
Te flasin ata sy
Diskrecion te plote
çdo dalje nen kontroll
Nuk mundem zemera ime
Le ta dije kush te doj

Ti ke frike kur dalim bashke
Kthen koken dhe shikon çdo ore e çast
Diskrecion
Ti si duket tjeter ke
E mua me ke veç per défilé
Sa shum me shqeteson

Ti ke frike kur dalim bashke
Kthen koken dhe shikon çdo ore e çast
Diskrecion
Ti si duket tjeter ke
E mua me ke veç per défilé
Sa shum me shqeteson


Ky tekst u dërgua nga Xhevrije B. Shermin Jtm
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet