Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jehona Lumi - Era Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Vjen naten vone,
endrrat lehte mi perqafon.

Neser, sikur dje dhe sot,
se cfare di kurre nuk me thote.

Dhe ty, sikur cdo njeri
te pushton ne fshehtesi,
se ajo te gjitha i di,
se cka dua une nga ti.

REF:

Dhe vazhdon, me ne jeton,
e paftuar hyn ne boten tone,
dhe nuk shkon,
ndjenjen tone e remben
dhe diku larg e dergon.

Dhe ty sikur cdo njeri,
te pushton ne fshehtesi,
se ajo te gjitha i di,
se cka dua une nga ti.

REF:

Dhe vazhdon me ne jeton,
e paftuar hyn ne boten tone,
dhe nuk shkon,
ndjenjen tone e remben
dhe diku larg e dergon.

Ne nje kohe te kryer,
ndoshta dikur,
nje ndjenje te thyer
ty ta kam falur.
Sa endrra s'mi ke kthyer
asnjehere
sa fjale te mia
enden ende neper ere.

REF:

Dhe vazhdon, me ne jeton,
e paftuar hyn ne boten tone,
dhe nuk shkon,
ndjenjen tone e remben
dhe diku larg e dergon.
Jehona Lumi
Publikimi: 09/06/2013
Festivali: Top Fest 10


Jehona Lumi - Era
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Era".
3. Video është e këngës "Era", por nuk këndohet nga Jehona Lumi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jehona Lumi:


Komente 0