A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Jehona Lumi & Florent Abrashi - Gol Duam Gol  (Feat. Dardanet)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/09/2019

2019-09-05T19:00:07

Më Shumë Nga

Florent AbrashiNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Gol Duam Gol" kënduar nga Jehona Lumi & Florent Abrashi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Gol Duam Gol".
Videoklipi nga Jehona Lumi & Florent Abrashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019