Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jehona Sadriaj - Me Lot Ne Sy Te Kam Kerku  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 2019"

Komente

Asnjë Koment

28/07/2019

2019-07-28T07:00:08+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Lot Ne Sy Te Kam Kerku" kënduar nga Jehona Sadriaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jehona Sadriaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Jehona Sadriaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet