Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jehona Sopi & Adelina Thaqi - Me Do Mua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Adelina Thaqi
Sa her ju shoh bashk e buzqeshur i rri prane por nuk ja di fshetesine

Jehona Sopi
Pse pse mi thua mua intrigat e tua se s'ma zvogelojne dashurine

Adelina Thaqi
Nuk te thash asgje tjeter veq te vertetes

Jehona Sopi
Hiqmu sysh me mir merru me veten

Ref
Mos u mashtro se ai ty nuk te do dhe ti s'mund ta ndryshosh mos provo s'ke qka thua
Mos me genjej nuk ka gjasase sheh kur eshte prane meje asken se sheh me do mua...

Jehona Sopi
Me, me mire mendohu se neser mund t'jete vone dhe munt te vuash shum gjate

Adelina Thaqi
Ti me mire do te beje te rrish larg meje mjaft më me fjale lem rehat

Jehona Sopi
Vertet behesh naive te gjithe po te shohin

Adelina Thaqi
Je gjeloze aspak nuk me njohinn

Ref
Mos u mashtro se ai ty nuk te do dhe ti s'mund ta ndryshosh mos provo s'ke qka thua
Mos me genjej nuk ka gjasa se sheh kur eshte prane meje askend se nje me do mua...


Ky tekst u dërgua nga Hana   Eliosshuli

Jehona Sopi & Adelina Thaqi - Me Do Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Do Mua".
3. Video është e këngës "Me Do Mua", por nuk këndohet nga Jehona Sopi & Adelina Thaqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jehona Sopi:


Komente 0