Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jennifer Lopez - Amarte Es Todo Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Y llegas sin decirme nada
Vienes envuelto en el silencio
Vienes detras de una mirada
O en el temor de un beso
Detras de las pequeñas cosas que
Me hacen sentir la emocion de creer
Entras en mi tan sutilmente
Invisible como el aire mismo
Me asaltas y jamas me adviertes que
es el amor el que abraza esta piel, esta piel
Amarte asi es pleno y es total
Amarte es todo
Amarte asi es locura y libertad
Amarte es todo
Amarte hasta llenar mi vida
de sueños y de fantasias
Amarte asi me da seguridad
Y quien puede contra tu boca
Que me hace hasta pedir auxilio
Y quien puede con tus detalles que
me hacen vivir y sentirme mujer, mujer
(Repetir coro)


Jennifer Lopez - Amarte Es Todo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amarte Es Todo".
3. Video është e këngës "Amarte Es Todo", por nuk këndohet nga Jennifer Lopez.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jennifer Lopez:


Komente 0