Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jenny Jonas - Ne Zemer (Feat. Elgit Doda)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Sa here me thoje zemer vetem ty te dua
Ti premtoje
Sa here me thoje se gjithmone do jesh me mua
Por harroje
Per ty une do jetoj
Dhe pse ndoshta per ty nuk eshte me njesoj
Gjithmone une do ta them
Se te kam dashur me te vertete

Ref:(2x)
Ne zemer do te mbaj do te mbaj do te mbaj
Se pa ty
Kam frike
Se pa ty
Kam frike
Ti rri ne zemer ti rri edhe pak
Te kam une shpirtin tim
Te lutem ti mos ik

Elgiti
Une do jem aty
Sa here te ndihesh vetem
Une do jem aty..
Edhe pse gaboj
Sdo dua dike tjeter
Do jemi gjithmone te dy

Sa here me thoje zemer vetem ty te dua
Ti premtoje
Sa here me thoje se gjithmone do jesh me mua
Por harroje
Per ty une do jetoj
Dhe pse ndoshta per ty nuk eshte me njesoj
Gjithmone une do ta them
Se te kam dashur me te vertete

Ref:(2x)
Ne zemer do te mbaj do te mbaj do te mbaj
Se pa ty
Kam frike
Se pa ty
Kam frike
Ti rri ne zemer ti rri edhe pak
Te kam une shpirtin tim
Te lutem ti mos ikNuk kemi video për këtë këngë.


Jenny Jonas
Featuring: Elgit Doda
Publikimi: 11/07/2015


Jenny Jonas - Ne Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Zemer".
3. Video është e këngës "Ne Zemer", por nuk këndohet nga Jenny Jonas.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jenny Jonas:


Komente 0