Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Jeta Faqolli - Konkurrenca  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  13

Këngë e albumit:

"Clic Song"

Këngë e albumit:

"Pop Corn"

Komente

Asnjë Koment

29/04/2007

2007-04-29T14:00:58+00:00Shume perfekte vajzat tani
I mjafton vec nje bisturi
Jo,jo vemendje s'do te kem
Jo,jo eshte bere problem
Mjaft harxhove per aksesore
Dekolteja do nje doktor
Jo,jo vajza se dua
Jo,jo nuk ben per mua

Ref(2x)
Konkurrenca,ah konkurrenca
Me nje plastike ndryshon
Nuk je me vetja
Konkurrenca gjithshka vajza ju mori
E vecante jam
Pa bisturi doktori

Vetem shoping dhe tualet
S'ka asgje qe ju ben efekt
Jo,jo vajza se dua
Jo,jo nuk ben per mua

Ref(4x)
Konkurrenca,ah konkurrenca
Me nje plastike ndryshon
Nuk je me vetja
Konkurrenca gjithshka vajza ju mori
E vecante jam
Pa bisturi doktori...


Ky tekst u dërgua nga ami_rebel
Më Shumë Këngë Nga Jeta Faqolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet