Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Jeta Faqolli - Aman Derman

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aman Derman".
3. Video është e këngës "Aman Derman", por nuk këndohet nga Jeta Faqolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Jeta Faqolli - Aman Derman  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  15

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres '08"

Këngë e albumit:

"Pop Corn"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2008

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00ref:aman derman per ty befsha kurban te ndjej ste ndjej pse smundem te urrej aman derman se ty une te kam xhan kuptoj skuptoj pse duhet te besoj tik tak nga pak zemra m'digjet flak te ndjej ste urrej te mendoj edhe kur flej. Ti flet une flas pse mben qe te uleras makinen e ngas e shpejt une i jap gaz

2xky sesht kominikimi ju flisni po nuk e dini une shum pretendoj nga mashkulli me shum kerkoj

ref:aman derman per ty befsha kurban te ndjej ste ndjej pse smundem te t'urrej aman derman se ty une te kam xhan kuptoj skuptoj pse duhet te besoj

kjo drita kjo nat une sdi te mbaj inat ti di dhe sdi te mbash nje dashuri kerkon por smeriton mos vall ti me tjeter shkon kuptoj skuptoj pse duhet te besoj

ky sesht komunikimi ju flisni po nuk e dini une shum pretendoj nga mashkulli me shum kerkoj

ref2x:aman derman per ty befsha kurban te ndjej ste ndjej pse smundem te urrej aman derman se ty une te kam xhan kuptoj s'kuptoj pse duhet te besoj

2xky seshte komunikimi ju flisni po nuk e dini une shum pretendoj nga mashkulli me shum kerkoj

ref:aman derman per ty befsha kurban te ndjej ste ndjej pse smundem te urrej aman derman pse ty une te kam xhan kuptoj skuptoj pse duhet te besoj.


Ky tekst u dërgua nga Blendianagl
Më Shumë Këngë Nga Jeta Faqolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet