Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Jeta Faqolli & Kelly - Vetem Jeto  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

15/03/2012

2012-03-15T18:35:33+00:00

Më Shumë Nga

Kelly

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Pjesëmarrëse në

Top Fest 9
Jeta:
Ata qe besojne enderrojne me te miren
njerzit jane njesoj,kerkojne ndryshimin
Cka na duhet sot te jetojme gjithe ditet
sikur te jete dita e fundit per ne.
Mjafton vec nje fjale te te ktheje besimin
sikur dhe nje xhest te jesh pozitive
rruga qe te con drejt lumturise
eshte gjithmone aty e ndjen.

Ref.

Duhet vec nje moment
te te riktheje te jete
nje hap larg je
beje qe dhe botes i sjell buzeqeshje
ajo ka nevoje per ne


Kelly:
Mundohu ti lesh pas cdo urrejtje
jepi dhe nje shanc qe gjithmone ke djegur
behu ti i pari i vetes tende
cdo gje per nje bote me te mire.
Ndoshta deri sot koken lart se ngrije
a je ti ai qe besim nuk kishe
vjen nje tjeter kohe ku ajo qe doje
eshte me ty dhe duhet ta dish.


Më Shumë Këngë Nga Jeta Faqolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet