Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jetmir Abazi

Jetmir Abazi
Nuk ka akoma asnjë votë

Jetmir Abazi është këngëtar. Më datë 19 Qershor 2021, Jetmir Abazi publikon videoklipin "Mjeri Une". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0