Jetmir Kanani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Jetmir Kanani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Aktualisht Jetmiri jeton dhe studion në Kosovë. Ai e ka nisur muzikën duke marrë pjesë në konkurset e shkollës që në klasën e 8-të. Në vitin 2017, Jetmir Kanani merr pjesë në The Voice of Albania 6. Në Shtator 2019, Jetmir Kanani merr pjesë në Kënga Magjike 2019 me këngën "Të Fundit Herë". Një ëndërr e bërë realitet, historia e kësaj kënge, sepse në sezonin 2018 të programit “E Diela Shqiptare”, Jetmiri ishte pjesë e rubrikës “Ka një mesazh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Lorik Selmani

Zgjim Baraliu

Mario Beats

Rolly

Lum Dakaj

Franc Koruni

Kevi

Net 11

Roni

Ekrem Bislimi


Tags: Jetmir Kanani

Krijo Një Kartolinë