A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Jeton Berisha - Hajdeni Loqka


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/08/2019

2019-08-17T18:00:01


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Hajdeni Loqka" kënduar nga Jeton Berisha.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Hajdeni Loqka".
Videoklipi nga Jeton Berisha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019