A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Jeton - Fake


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/02/2017

2017-02-15T19:43:12

Muzika:

S4MM

Teksti:

Jeton Zeqiri"Fake" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Jeton.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Jeton i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Shonak - Fake

Ref(x2)

Sa hyj n loj
Lojen mir un po e boj
Sa hyj n stil
Stilin tim sun e kopjojn
Sa hyj n skenë
Emrin tim veç po dëgjojn
Sa hyj në mendje
Prej aty nuk më largojn

Verse 1

Sa her kan dasht me mrrzu
po prap nalt kam qendru

Me u ngjall tu pacu
Ju kish fak së paku
Se e bonët shum bajat
Si e si me marr fam ju

Ti gjun me plastik
Un gjuj me hekra
Kam fakte qe flasin
Ju djeg si letra

Montazhjeri tmodifikon sikur je pussy
Problem me shqipen fjalet mir si lidh ti
Menaxherit ja morre blowjob per inati
Tka shti me bo si budall me marr fam ti

Kur u bone bab o g
Pse e rren vetin o g
Neper xhepa mbajn orbita
Neper kong folin ‘alltia’ pow pow

Zdu me ja dit me kon ke beef tfus plumin
Se ti je ma pidh se Donjeta Kosumi

Verse 2

Aaa, fillimet e vështira
E kom pa veten n pasqyra
Veç kur ja nisa
I thash vetes n’ vetbesim
Frymëzimin gjeje në trishtim
E tash shum pun na u ka dasht
Edhe shum ftoht u ka bo jasht
E mos me ardh më kot vërdall
E mos e pa jetën si prall
Ji vetvetja, ndihu shum i rall
Asnji si ty ndoshta ktu ska ardh
Vetbesim, optimist
Dritën n fund tunelit
Si piktori mban penelin
Jo si filmi i ezelit

Me kamb ntok
Me zemrën broke
Pak green po choke
I kom thir do shoke
Dhe pse jam troke
Un prap shpenzoj
Nuk ble gucci amo qefin po e boj

Vetes spo i them artist
Por jam pak figurativ
E po kërkoj un tash me ik
Ndryshe hazen du me fik
Ktu ku jam spo gjej mundsit
E kur e shoh fmijën me lyp
Po du shpejt me i mbyll syt
E kur e shoh femrën e lyt
Asni sen nuk po ma nxit
E kur po du un realitet
Dhe situata asht e nxeht
Asnjeri spe shoh t qet
E kur njeriu veten vret
drejtësinë kurrkund se gjen
E sa shum kan leh ata qen
Por un kam ik nuk kam lon sen

Tayna - Fake

Hola, soy la reyna y el rey del rap
Me llamo TAYNA

Fyti gjith um dhem se
Un flowin e kom sick
Jom ma burr se ti
Man come and suck this dick
Qa pshtyj nuk e lpij
E ti tash je msu me lick
S'munesh mem kthy diss
Baby un punoj n‘shik

Ndjenjat um kan dek
I kom shti me ni sanek
S'muj me t'bo public
Lidhja jon osht veq n'snap
S'je burr qe dashurohesh
Booty big like a snack
Ja hupi energjin e la n'qiri
Um thirr KEK

[REF. 2x:]
Cake, cake,cake
all he wanna eat is
Cake, cake, cake
do you see the drama
that I make, make
I don't f**k with you
cause you fake, fake, fake

[5x:]
Fake, cause you too,
fake, fake cause you too

Osht shum let mu shit gangster
Kur ty krejt ti ka ba babi
Femen krejt i mrriva vet
Me dy kong mushet club-i

Fuck boy harem
pussy boy Ty po t'dhem

Hajt bash du m’ju kqyr
Cili po menon qe mnxen ha
Po Keshi me ata
Pe shoh qe s'jon kerka
Dojn mu me m'fullirat
Po jom ma thug se ta
Ex-in e kom fans un hala ha ha
Next-in tem ti kurr ski me pas se...

ndjenjat um kan dek
I kom shti me ni sanek
S'muj me t'bo public
Lidhja Jon osht veq n'snap
Lidhja Jon osht veq n'snap
Lidhja Jon osht veq n'snap
S'muj me t'bo publik
Lidhja Jon osht veq n'snap

[REF. 4x:]
Cake, cake,cake
all he wanna eat is
Cake, cake, cake
do you see the drama
that I make, make
I don't f**k with you
cause you fake, fake, fake

[5x:]
Fake, cause you too,
fake, fake cause you too

JRMY - Fake

Ora nuk ka ora
shesin men rolex ke dora
dhe anija si pandora
ta jap nji dhurat ke dora
gucci gucci shitën pordha
me diamant fallco martohena
mendo shoko se ke motra
Motra mos i sha ropt nga nona

me menu textin ca fola...

baamm baamm
baamm baamm baamm
baamm baamm
ta boj ty
baamm bamm baamm

kan dal tipa shajn
dit per dit
jo nuk i gjykoj
po mos shani me muzik
ke msu 2 fjal
po na bohesh gjoja trim
klipet skandaloze
i boni pa pushim

uuu Eri gang bohet cdo dit
uuu stili im ty po't trondit
uuu nuk jam cup boj un muzik
uuu s'ti tregoj sa kile kom piii

khalia, khalia uuu
khalia, khalia
khalia, khalia
ich sagt dir
ich sagt dir.

baamm baamm
baamm baamm baamm
baamm baamm
ta boj ty
baamm bamm baammKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019