Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jeton
 • Emri i Vërtetë:
 • Jeton Gjakova
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • U.S.A. 
 • Mosha:
 • 35 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 18 Gusht 1986
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♌ Luani
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  145
Këndon kryesisht: hip-hop

Jeton është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Jetoni ose emri i vertet Jeton Gjakova, ka lindur ne Kosove por pastaj bashke me familjen eshte shperngulur ne Amerike. Ne fillim ne Bronx, New York, pastaj ne Broklin New York. Tani jeton ne Philadelphia. Eshte Anetar i Grupit TBA (The Bloody Alboz) SHqipet e Pergjakshme dhe Gjithashtu Pjese e Grupit ORIGINALLAT TBA.

Më datë 13 Korrik 2012, Singullar & Bloodychuck publikojnë videoklipin "H.S.L. (Ham Squad Life)", në bashkëpunim me Jeton.

Më datë 4 Maj 2013, Phenom publikojnë videoklipin "We Gettin It", në bashkëpunim me Jeton & Presioni.

Më datë 25 Shtator 2017, Dj.Madnula publikojnë videoklipin "Tjeter Nivel", në bashkëpunim me Jeton & Dren. Muzika e këngës u punua nga Dren (D.o.G.).

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  TheAlboz    Serpente    ThePirust9    Gazmend  

Komente

15

Anëtar i labelit

T.B.A.

Anëtar i grupit

Orginallat

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente 15