Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jeton - 2 Mbreta Ne Zon (Feat. Bezzi Bez)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Jeton
....................
King in chillin si baby dyllin
Me femra ka vera jem ........
Vin thojn Kosov gjema ni mew big
E un se rriti mendjen kshyri veq ma mir me bo
Qato shej rrespektin kurr njet sta kom dhon
Fllo osht si mot per gjdo dit beat ndryshon
E she njerin JETON haver per sen si bohet von
Jeyyy jom reperi ma dembeli nindustri
Po me qito strofa ju per mu kejt jeni mi
Prishtinali haver kurgjo ktu nuk ndrron
Hala i ha beat ju lodhi n'mikrofon
Nese doni ju ferrka mos rrini ntelefon
Prishtina o gjithka qysh t'thash ku pe don
Nese don ferrka man mos rri n'telefon
Bez kallxoj mos rri n'telefon
....................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend


Nuk kemi video për këtë këngë.


Jeton
Featuring: Bezzi Bez
Publikimi: 29/03/2013


Jeton - 2 Mbreta Ne Zon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "2 Mbreta Ne Zon".
3. Video është e këngës "2 Mbreta Ne Zon", por nuk këndohet nga Jeton.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jeton:


Komente 0