Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Per Ty Kendoj Rock Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  10

A e mban mend te ri kur ishim,
ndegjojshim rock n roll
dieasel jeans flokt e gjata,
mikrofonin neper dor
Kacurela mini vall,
zemer ishim ne mode
Sweet ACDC dhe Rolling Stones
muzike live neper ode
Nuk dua fe, ker as naj robb
me explodu per rock sikur 1 bomb
Per ty zemer une kendoj rock
Engjuj as djalli s,na ndajne dot

i verbet jam sy nuk kam
por muziken nuk e le
shpirtin e eger une e kam
me le te kendoj
djelli qjelli engjujt te gjithe,
dine dhe shiqojn
Me ty jeten ta kalojme,
ne exstaze te jetojm

e dua rockun edhe ty,
eja te kendojm
une dhe ti te kercejme,
tere naten ta kalojme
Nena jote e zeze, mua nuk me don
Motra jote esht tu plas,
babi yt nuk me duron

Nuk dua fe, ker as naj rob
JimmyRockF
Publikimi: 22/06/2017


JimmyRockF - Per Ty Kendoj Rock
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty Kendoj Rock".
3. Video është e këngës "Per Ty Kendoj Rock", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0