Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Eh Po Te Zesha Un Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  60

ne bahcen tende trendafili celi
o moj zemer bukuri
therat e tua si trendafili
shpirtin ma shpojne oj hyri
eh po te zesha un
eh s,mundem pa ty
eh po te pashe un
eh zemren ta fal ty
eja eja kendej shpirt
eja, eja kendej shpirt
ne bahcen tende molla e kuqe
buzet e kuqe sikur ti
aroma e jote si molla e kuqe
dua te jem bashk me ty
eh po te pashe un
eh zemren ta fal ty
eh po te zesha un
eh s,mundem pa ty


Ky tekst u dërgua nga JimmyrockrfJimmyRockF
Publikimi: 23/07/2019
Muzika: JimmyRockF
Teksti: JimmyRockF


JimmyRockF - Eh Po Te Zesha Un
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eh Po Te Zesha Un".
3. Video është e këngës "Eh Po Te Zesha Un", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0