Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Xhamadani Me Kapak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  90

hajde cauco rejm pak xhamadani me kapak
rej rej ktou me mu se un shaum taj te du
n,hava rne n,traull rejna pak

jam e vogel shaum e re prejtem ene disa vjet
xhamadanin do kendojm vakti t,shkoje ma frejk
besen ta jap tej mos kije freijg

e kur do folin prap kec per mu ato kapak
haxhuzeve epu ka ni shkelm e dajak

shkoj roja dit e nat naj xhevap pi tije ska
duhanin sukulloj xhamadani me kapak
eja shpejrt eja t,rejna ene pak

jom rajt e madhe jom trandafilit i mar er
nauk due er duhani qeter gjal vajn e mer
harom tej mue prajem ene pak


Ky tekst u dërgua nga JimmyrockfJimmyRockF
Publikimi: 07/04/2020
Muzika: JimmyRockF
Teksti: JimmyRockF


JimmyRockF - Xhamadani Me Kapak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhamadani Me Kapak".
3. Video është e këngës "Xhamadani Me Kapak", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0