Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Kthema Driten Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  51

A esht kjo jete qe me udhzoni
a esht ender qe me thoni.
A esht jete qe jetoj vete
luani ju me nje shpirt te shkrete.

Kthema driten te jetes sime
folem drejte pa lakime.
A esht ftyra e jote r vertete,
a ndoshta me fjale ti po mvrete.

E more shpirtin e humba dashurine
e more endren e more rinin
e more driten ne syt e mi
skam ndjenja zemer un per ty

A jam njeri un apo fantaze, rotullohem si nje gur pa vend
s,kan mbet ndjenjat shpirti esht ngrire, s,kan mbetndjenjat per ket vend.
Loti n,sy po me reflektone, djelli im qe nuk agon
a vjen pranvera edhe per mua, a ma keni vjedhe dhe m,keni haruar


Ky tekst u dërgua nga JimmyrockfJimmyRockF
Publikimi: 08/11/2020
Muzika: JimmyRockF
Teksti: JimmyRockF


JimmyRockF - Kthema Driten
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthema Driten".
3. Video është e këngës "Kthema Driten", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0