Më mbaj mend (për 1 muaj)

Joanna
 • Emri i Vërtetë:
 • Joanna Mehmetai
 • Vendlindja:
 • Permet 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Greqi 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 7 Tetor 1993
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♎ Peshorja
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  70

Joanna është këngëtare e njohur. JOANNA Mehmetai eshte nga Permeti, por jeton ne Athine.

Më datë 25 Gusht 2017, Kapo & Joanna publikojnë videoklipin "Baby".

Më datë 14 Korrik 2018, Joanna publikon videoklipin "Zemra VIP".

Më datë 15 Korrik 2019, Thana publikon videoklipin "Taksidia Makrina", në bashkëpunim me Joannën.

Joanna ka njoftuar se më datë 27 Maj 2020, do publikojë videoklipin "Po Rritem".

Më datë 27 Maj 2020, Joanna publikon videoklipin "Po Rritem".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

2

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet