A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Joe Artid Fejzo - A Mundem...?


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/05/2004

2004-05-24T00:00:00

Këngë e albumit:

"Piano... Forte..."

Pjesëmarrëse në

Top Fest 1


Dhe pyes syte e tu….
Asnje pergjigje
A mundem valle ne zemren tende
te di kush troket
Ne zemren tende
Diellin e jetes kush ta fal
Lotet ne shi jo, nuk e di….
Troket ne shpirt

**
E di…. E imja jo, ti s’je
Dhe pse era fjale zemre belbezon
E di, me sy puth trupin tend
Dhe pse hena pa diell s’ndriçon

A mundem valle endren ta zgjoj
Te kem prane dhe naten ta braktis
Puthjet buzet dritherojne
Arratisem , ne ender te kerkoj

Vetem , une dhe ti
Lodra veshtrimi
Me buzeqesh, syte i fsheh, jo, s’e di
A mundem te besoj,
ndjenjat e tua
A mundem kohen ta ndaloj,
Pergjigje zemres ti kerkoj
Te ndjej kaq prane……..

**
E di…. E imja jo, ti s’je
Dhe pse era fjale zemre belbezon
E di, me sy puth trupin tend
Dhe pse hena pa diell s’ndriçon

A mundem valle endren ta zgjoj
Te kem prane dhe naten ta braktis
Puthjet buzet dritherojne
Arratisem , ne ender te kerkoj


Ky tekst u dërgua nga joe artid fejzo
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019