Jojo (Jehona)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Jojo (Jehona) është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 5 Korrik 2019, Jojo publikon videoklipin "Merre Zemren". Më datë 7 Shtator 2019, Jehona publikon videoklipin "Je Kan"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Vivian Kokeri

Enkeleda Dervishi

Irida Pojani

Neshi Cakolli

Sarentina Cako

Arjanita Shala

Dea Strica

Samira

Marigona Vitia

Eliza Markiq


Tags: Jojo, Jehona

Krijo Një Kartolinë