Më mbaj mend (për 1 muaj)


Jolanda Dhamo - Nënës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nënës".
3. Video është e këngës "Nënës", por nuk këndohet nga Jolanda Dhamo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Jolanda Dhamo - Nënës Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  24

Muzika & Orkestrimi:

Fabian Asllani

Teksti:

Gjergj Jorgaqi

Këngë e albumit:

"Vjeshtë Dimër 2010"

Këngë e albumit:

"I Lodhuri"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+01:00sa here marr fryme ta ndjej une ty aromen ta ndjej cdo fjale e puthje si dikur do te mbaj me vete ty porsi ikona qe drita nuk do shuhet kurr.Kur zoti na mungon nje qast ne jeten ton por ti qe quhesh nene vendin e zotit ke zene kur zemra therret nene te gjitha i ka thene njelloj te jesh ne bote edhe nene edhe zot.je kaq e maqishme ti moj nene koha ne shpirtin tend ska asnje vlere mbetesh pergjithmone drita qe ke qene dhe une prane teje o zot o nene cdo cast i madh o zot me ne nuk qan jo dot ndaj ti qe quhesh nene vendin e zotit ke zene kur zemra therret nene te gjitha i ka thene njelloj te jesh ne bot edhe nene edhe zot ..............................................ref..............................................

Muzika: Fabian Asllani
Teksti: Gjergj Jorgaqi
Orkestrimi: Fabian Asllani

Më Shumë Këngë Nga Jolanda Dhamo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë