A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Jolanda Dhamo - Deluzion


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/07/2013

2013-07-29T16:26:18

Shume fjale ti me ke thene,
por prova nuk me ke dhene.
Te shoh se c'ben ti vec per mua.
Ia vlen, apo s'ia vlen ty te te dua.

Ne enderra me ty flas
dh kur s'te gjej pa ty humbas.
Nuk di sec ndien a me do mua?
Sa mijera fjale te dua une kam degjuar.

Ref(2.x)
Te doja dje, te dua sot,
sa ti nuk e mendon.
Dhe do te dua ty perjete,
por ti s'e meriton.

Me lutje nuk jam mesuar,
Dhe per ty s'do them une jo.
E si mundesh ti te me duash?
Ti vec veten tende do.

Te shoh dhe nuk te shoh,
me thuaj nese tjeter do.
Pas teje s'dua qe te vuaj.
Me dashurine une s'mundem qe te luaj.

Ref(4.x)


Lyrics submited by  Eliosshuli
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019