A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Jolanda Dhamo - Sa Me Mungon


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/09/2011

2011-09-11T10:05:15


It's a long time that we try finding the lyrics to "Sa Me Mungon" sung by Jolanda Dhamo.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Jolanda Dhamo attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Flamur Terziu - Sa Me Mungon

Lotet me vershojn nga syte e mi
Nuk po mundem me i nda
Kjo gote po me ben shoqeri
Se ti ike pa asnje fjal

Lotet me vershojn nga syte e mi
Afer ste kam me siper her
Vetem dhimbje me ke lan ti
Them a do te shoh dhe njeher

[Ref : x2 ]
Pa ty aspak se kam leht
Vetem ty te kisha ne kete jete
Zemra prap po te kerkon
ahh sa me mungon .

Nuk po mundem ta kuptoj
Vetem kjo gote po me bind
Kete dhimbje e meritoj
Kjo vetmi ne zemer pse po me lind

Nuk po mundem ta kuptoj
Sa me mungon perqafimi yt
Kete ndarje nuk e pranoj
Qfar te bera qe me vrave ne shpirt

[Ref : x2 ]
Pa ty aspak se kam leht
Vetem ty te kisha ne kete jete
Zemra prap po te kerkon
ahh sa me mungon .

Avni Mehmeti - Sa Me Mungon

dikur dhoma ishte e mbushur
perplot me dashuri,
tani mbeta un me vuajtjen
dhe kujtimet per ne dy.

ti ku ndodhesh n'keto momente
me ke je, a me kujton ???
une mbeta ai i njejti
qe per ty ende jeton.

(ref)
e di se kam gabuar,
tani e di sa me mungon,
kuptova qfar kam humbur,
po me duket u be vone.

te pergjeroj te me kuptosh
kete dhimbje ta ndalosh
se gjithmon mund te gabon
ai qe vertet.. dashuron.

edhe sot jetoj me shpresen,
se ndoshta prap do te takoj
para meje te qendrosh
e une fort te t'perqafoj

me shikim do te rrefej
se ne zemer ende te ndjej
do te them se vdes per ty
te lutem, falme mua ti...

(ref)
e di se kam gabuar,
tani e di sa me mungon,
kuptova qfar kam humbur,
po me duket u be vone.

te pergjeroj te me kuptosh
kete dhimbje ta ndalosh
se gjithmon mund te gabon
ai qe vertet.. dashuron.
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019