Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Jona Kapllanaj - Labes Se Vogel  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/03/2012

2012-03-24T15:57:02


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Labes Se Vogel" kënduar nga Jona Kapllanaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jona Kapllanaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Jona Kapllanaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet