Më mbaj mend (për 1 muaj)


Jona Koleci - Dua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua".
3. Video është e këngës "Dua", por nuk këndohet nga Jona Koleci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Jona Koleci - Dua  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Çelësi Muzikor 4

Komente

Asnjë Koment

10/05/2010

2010-05-09T23:27:48+00:00nuk me telefonon (me ti nuk me)
si kur ditet e para (e para) nuk me realizon me deshirat zemrat do ma te ndara (te vrara)

ref
dua te me thuash te dua te me
marresh atje ku jemi vetem te dy dua qe me buzet e tua te
me flasesh embel te me puthesh ne sy dua te me thuash te dua te me marresh atje ku kohen nuk
e cileson dua qe ne krahet e tua
ti harroj te tera dhe te rritem gjit
hmon

nuk me shikon ne enderr do
ma te ndara(te vrara)tash ne jemi te huaj(te huaj)eja qe t'ia fillojme nga e para

ref
dua te me thuash te dua te me marresh atje ku jemi vetem te dy qe me buzet e tua te me flasesh embel te me puthesh ne sy dua te me thuash te dua te me marresh atje ku kohen nuk e cileson dua qe ne krahet e
tua ti harroj te tera dhe te rritem gjithmon

dua te me thuash te duaa
dua qe me buzet e tuaaa

ref
dua te me thuash te dua te me marresh atje ku jemi vetem te dy qe me buzet e tua te me
flasesh embel te me puthesh ne sy dua te me thuash te dua te me marresh atje ku kohen nuk e cilson dua qe ne krahet e tua
ti harroj te tera dhe te rritem pergjithmon


Ky tekst u dërgua nga Xilaja
Më Shumë Këngë Nga Jona Koleci:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet