Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jona Koleci - Me Ty S'do Jem Me Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

E kujtoj lidhjen tone
ne nje dit shume te ftohte me shi
dukej bosh
vetem ne rruga skish kalimtar asnjeee
e para her e vetmja dit qe me ty do kaloj
jam mire
se kuptoj pse kam frik por do ish me mire ta them

ref 2*
je ti qe shkon je ti qe vjen
je ti qe sdo u-o-u
ti me hedh posh dhe un te fal
sot un jam tjeter me ty sdo jem me

E kujtoj lidhjen tone
ne nje dit shume te ftohte me shi
dukej bosh
vetem ne rruga skish kalimtar asnjeee
e para her e vetmja dit qe me ty do kaloj
jam mire
se kuptoj pse kam frik por do ish me mire ta them

ref 2*
je ti qe shkon je ti qe vjen
je ti qe sdo u-o-u
ti me hedh posh dhe un te fal
sot un jam tjeter me ty sdo jem me

ref 2*
vjen sdou-u-o-u-ooo
posht - fal - tjeter
je ti je ti je ti
je ti qe shkon je ti qe vjen
je ti qe sdo u-o-u
ti me hedh posh dhe un te fal
sot un jam tjeter me ty sdo jem me

Ky tekst u dërgua nga  trendafila


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 03/09/2011


Më Shumë Këngë Nga Jona Koleci:


Komente 0


Jona Koleci - Me Ty S'do Jem Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty S'do Jem Me".
3. Video është e këngës "Me Ty S'do Jem Me", por nuk këndohet nga Jona Koleci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.