A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Jonida Kuqi - Do Më Kërkosh


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/05/2004

2004-05-24T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 1



Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Do Më Kërkosh" kënduar nga Jonida Kuqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jonida Kuqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Tani (Artan Shqadha). Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Nuk di tani se ku po bredh
keto dite te ftohta te dhjetorit
rreh zemra jote per ke rreh
kaloi shume kohe qe nga qershori
Dhe une nder mend kam vetem ty
me fjalet e tua kaq te renda
u zhduke ate nate neper erresire
ashti sic zhduket pas reve hena
Dashurine time e dashur
nje dite prape do e kerkosh
por do gjesh deren e mbyllur
dhe do mbytesh neper lote
Dashurine time e dashur
nje dite prape do e kerkosh
kur do te mbetesh e vetmuar
do te me kerkosh por do jete vone....
Nuk di tani se ku po bredh
keto dite te ftohta te dhjetorit
rreh zemra jote per ke rreh
kaloi shume kohe qe nga qershori
Dhe zemra ime qe ate nate
rreh e plagosur ne erresire
do te vonoje por do sherohet
se ne kete bote s je vetem ti..





Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019