Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jonida Maliqi Rrëzohet Nga Shkallët

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[05-08-2015]
Këngëtarja Jonida Maliqi si duket nuk e ka nisur edhe aq mbarë ditën sot. Kjo pasi ajo ka pësuar një aksident të vogël në shtëpinë e saj.

Jonida aksidentalisht është rrëzuar nga shkallët dhe kjo ka bërë që të lëndoi pak këmbët e saj.

Megjithatë nga gafa e krijuar Jonida ka vendosur të postojë foton e këmbëve të saj të rrëzuara në Instagram, duke shkruar me mbishkrimin: "#fashiondrama #rrezimdinjitozngashkallet". (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0