Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jonida Maliqi E Ka Edhe Nënën Me Stil

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
[12-12-2015]
Jonida Maliqi është njëra nga këngëtaret më fashion të estradës, dhe duket se këtë shije në stil ajo e ka edhe të trashëguar.

Jonida sot ka postuar në rrjetin e saj social në Instagram një foto të nënës së saj për ti uruar ditëlindjen.

Ajo çfarë vërehet në foto është se edhe nëna e Jonida Maliqit është e veshur me plot stil, gjë që na bën të mësojmë se Jonida ka arritur të marrë shijen e stilit nga e ëma e saj!
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0