A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Jonida Maliqi - Une Te Dua Si Je Ti

Teksti i këngës:

`Ti vazhdon me zhgenjen me zhgenjen si perheeer.
Se kuptoj nga te vjen ky zemrim
nga gjith..
Heeeehaaauuu..

Un te dua ti e diii
te ndjej ne vetmii
pse sme sheh
nje her ne syy..
dhe tme thuash se vlej per ty.

Hooouuuhhhooouuu..

Jo sediii ku do tshkoj
ku do tshkoj naten von
vetem ndjej te kendoojj
gjithmon prane te qendroj.

Un te dua ti ediii
te ndjej ne vetmii
pse sme sheh
nje her ne sy..
dhe tme thuash se vlej per ty.

Haaaaahuuuuuhhaaaauu..

Un te duuaaaaa tiii ee diiiiii
te ndjej ne vetmii
pse smee shehh
nje heeeer ne syy..
dhe tmee thuash se vlej per ty.

Nanananna..
Per Tyyy..
O Per Ty
Ouuouououououou..
Per Tyyyyy.....
O nananaaaa..
Vlej per Tyyy..
Me Thuajj vlej per Tyyy.
¢¾

Kemi krijuar një rubrikë të re me Akorde Këngësh Shqip. Ju lutemi të na ndihmoni nëse mundeni me akordet e kësaj kënge. Faleminderit për kohën tuaj!


(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019