A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Jonida Maliqi - Papagalli I Dashurise


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/11/2005

2005-11-11T00:00:00

Muzika:

Alfred Kaçinari

Teksti:

Armand Trebicka

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2005


Jo ti jo te rikthehem prap tek ti nuk mundem dot
Jo ti prap jo i therrmon tani kutjimet ti bashkojm sa shum vrasin
E etur pas teje gdhija pa neten tende s'flija
Mesazhet pa fund vinin nga ty dhe telefoni qmendej
Te kam zemer jeta ime ne kte bot veq teje s'vlen asgje
Un si femi t'besoja ti nurmat ndrroje nje nga nje
Perseritej historia dhe qdo her i njejti ishe ti
Qdo fjal e pa ndryshuar ti
Papagall i dashuris...

Jo ti jo kur gjithqka tani mbaroj pse me kerkon
Jo ti prap jo i buzeqeshur vjen si hije te shikoj je nje i huaj
E etur pas teje gdhija pa naten tende s'flija
Mesazhet pa fund vinin nga ty dhe telefoni qmendej
Te kam zemer jeta ime ne kte bot veq teje s'vlen asgje
Un si femi t'besoja ti nurmat ndrroje nje nga nje
Perseritej historia dhe qdo her i njejti ishe ti
Qdo fjal e pa ndryshuar ti
Papagall i dashuris...

Te kam zemer jeta ime ne kte bot veq teje s'vlen asgje un si femi t'besoja ti numrat ndrroje nje nga nje ...

Joo jooo

Me ty prap joo ...


Ky tekst u dërgua nga Fjolla   Annonim
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019