A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Top 200

Jonida Maliqi - Thesar Pa Emer


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  74

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/11/2011

2011-11-22T10:31:02

Muzika:

Pirro Çako

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2011
Ti po vjen nga nje bote tjeter
ende je thesar pa emer
brenda meje rrah nje tjeter zemer
Sa te vish ne krahet e mija
vetem disa centimetra
Ty te mbajne akoma larg nga jeta

U be kohe qe me ty un belbezoj
U be kohe qe ne sy te projektoj
U be kohe qe te ndjej une u be kohe
qe te prese une u be kohe u be kohe
U be kohe qe me ty jetoj

Eja sa me shpejt ti eja
ne kete jete ti rastesi qe zgjon nje dashuri
mjaft me them ne heshtje,mjaft me te panjohur
dua qe ta di SE KUSH JE TI???
Edhe pse sme sheh akoma
edhe pse sme njeh akoma
Jeta ime do jete dhe e jotja

U be kohe qe te pres ne kalendar
U be kohe zemren dysh ti ma ke ndar
U be kohe qe merr fryme ti
U be kohe qe me shtyn ti
U be kohe,u be kohe
U be kohe qe te dua pran

Eja sa me shpejt ti eja
ne kete jete ti rastesi qe zgjon nje dashuri
mjaft me them ne heshtje,mjaft me te panjohur
dua qe ta di SE KUSH JE TI???

Ejaaaaaa ejaaaaaa

Eja sa me shpejt ti ne kete jete
ne 1001 mendime,je ushtari i paqes time
Mos me ler pa fund pa fund ne pritje
EJA! EJAA! EJAA! 2X

Eja sa me shpejt ti eja
ne kete jete ti rastesi qe zgjon nje dashuri
mjaft me them ne heshtje,mjaft me te panjohur
dua qe ta di SE KUSH JE TI???

Ti po vjen nga nje bote tjeter
ende je thesar pa emer
brenda meje rreh nje tjeter zemer


Ky tekst u dërgua nga  anisaaKartolina (2)

2019-09-15 20:17:32
Sa të vish në krahët e mia
Vetëm disa centimetra
Ty të mbajnë akoma
Larg nga jeta
2018-08-24 08:07:11
Ti po vjen
nga një botë tjetër
ende je thesar pa emër
brenda meje rrah
një tjetër zemër

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019